Продукція > KEMET > ALS80A822QM400
ALS80A822QM400
ALS80A822QM400 KEMET
ALS80A822QM400.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400V 8200uF 20% 9000Hrs.
Інші пропозиції ALS80A822QM400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALS80A822QM400 ALS80A822QM400 Виробник : KEMET KEM_A4076_ALS80_81-1730746.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400V 8200uF 20% 9000Hrs