Продукція > KEMET > ALS80U912NW400
ALS80U912NW400
ALS80U912NW400 KEMET
ALS80U912NW400.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 9100UF 20% 400V SCREW
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400V 9100uF 20% 9000Hrs.
Інші пропозиції ALS80U912NW400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALS80U912NW400 Виробник : KEMET KEM_A4076_ALS80_81-1273700.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400V 9100uF 20% 9000Hrs