Продукція > KEMET > ALS81H752MF250
ALS81H752MF250
ALS81H752MF250 KEMET
ALS81H752MF250.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 7500UF 20% 250V SCREW
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 250V 7500uF 20% 8000Hrs.
Інші пропозиції ALS81H752MF250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALS81H752MF250 ALS81H752MF250 Виробник : KEMET KEM_A4076_ALS80_81-3316466.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 250V 7500uF 20% 8000Hrs