Продукція > KEMET > ALS81U223NS250
ALS81U223NS250
ALS81U223NS250 KEMET
KEM_A4076_ALS80_81
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.031" Dia (77.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 7.717" (196.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 250 V
Impedance: 12 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 20.9 A @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 25.8 A @ 10 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.031" Dia (77.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 7.717" (196.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 250 V, Impedance: 12 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 20.9 A @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 25.8 A @ 10 kHz.
Інші пропозиції ALS81U223NS250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALS81U223NS250 ALS81U223NS250 Виробник : KEMET KEM_A4076_ALS80_81-3316466.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 250V 22000uF 20% 9000Hrs