Продукція > KEMET > ALT22A472DD100
ALT22A472DD100
ALT22A472DD100 KEMET
ALT22A472DD100.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100V 4700uF 85C 26k Hour Radial
на замовлення 783 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP TH, Packaging: Box, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Інші пропозиції ALT22A472DD100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALT22A472DD100 ALT22A472DD100 Виробник : KEMET KEM_A4046_ALP_T22_23 Description: CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP TH
Packaging: Box
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 µF
Voltage - Rated: 100 V