Продукція > TDK > ALT4532P-181-T05G
ALT4532P-181-T05G
ALT4532P-181-T05G TDK
trans_alt4532p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: PULSE TRANSFORMERS FOR LAN INTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 180µH
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Transformer Type: LAN
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm)
Part Status: Active
на замовлення 122000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - ALT4532P-181-T05G - Ethernet- & LAN-Transformator, 5G Base-T PoE+, 1CT:1CT, 180 µH, Oberflächenmontage, tariffCode: 85043180, rohsCompliant: YES, Induktivität: 180µH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Transformatormontage: Oberflächenmontage, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kompatibel mit: 5G Base-T PoE+, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Isolationsspannung: -, Anzahl der Ports: -, euEccn: NLR, Windungsverhältnis: 1CT:1CT, Produktpalette: ALT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALT4532P-181-T05G ALT4532P-181-T05G Виробник : TDK 2921136.pdf Description: TDK - ALT4532P-181-T05G - Ethernet- & LAN-Transformator, 5G Base-T PoE+, 1CT:1CT, 180 µH, Oberflächenmontage
tariffCode: 85043180
rohsCompliant: YES
Induktivität: 180µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Transformatormontage: Oberflächenmontage
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Kompatibel mit: 5G Base-T PoE+
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Isolationsspannung: -
Anzahl der Ports: -
euEccn: NLR
Windungsverhältnis: 1CT:1CT
Produktpalette: ALT Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Мінімальне замовлення: 176
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 180µH
Mounting Type: Surface Mount
Transformer Type: LAN
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85043180
rohsCompliant: YES
Induktivität: 180µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kompatibel mit: 5G Base-T PoE+
Isolationsspannung: -
Anzahl der Ports: -
euEccn: NLR
Windungsverhältnis: 1CT:1CT
Produktpalette: ALT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C