Продукція > TDK > ALT4532V-201-T001
ALT4532V-201-T001
ALT4532V-201-T001 TDK
alt4532v-201-t001.pdf
Виробник: TDK
Telecom Transformer 1CT:1CT 6 Terminal SMD Automotive AEC-Q200
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSFORMER LAN, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 200µH, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Transformer Type: LAN 10/100/1000 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
ALT4532V-201-T001 Виробник : TDK Corporation ALT4532V-201-T001.pdf Description: TRANSFORMER LAN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 200µH
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Transformer Type: LAN 10/100/1000 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm)