AM043NDG01
AM043NDG01 Amulet Technologies LLC
Amulet-Technologies-AM043NDG01.pdf
Виробник: Amulet Technologies LLC
Description: 4.3" TFT DISPLAY
Packaging: Bulk
Display Type: TFT
Viewing Area: 97.30mm W x 56.20mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.20mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.3" TFT DISPLAY, Packaging: Bulk, Display Type: TFT, Viewing Area: 97.30mm W x 56.20mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.20mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Інші пропозиції AM043NDG01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AM043NDG01 Виробник : Amulet Technologies Amulet-Technologies-AM043NDG01.pdf TFT Displays & Accessories The resistive 4.3" GEMstarter-kit provides everything needed to create a GUI and drive a color display, including a 480 x 272 TFT LCD, an integrated touch panel and controller board, stylus, and USB PC interface cable.