AM3871CCYE80
AM3871CCYE80 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fam3874
Виробник: Texas Instruments
MPU AM387x RISC 32bit 45nm 800MHz 1.5V/1.8V/3.3V 684-Pin FCBGA Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU SITARA 80MHZ 684FCBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 684-BFBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 80MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TJ), Core Processor: ARM® Cortex®-A8, Voltage - I/O: 1.8V, 3.3V, Supplier Device Package: 684-FCBGA (23x23), Ethernet: 10/100/1000Mbps (1), USB: USB 2.0 (2), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Multimedia; NEON™ SIMD, RAM Controllers: DDR2, DDR3, Graphics Acceleration: Yes, Display & Interface Controllers: HDMI, HDVPSS, SATA: SATA 3Gbps (1), Additional Interfaces: CAN, I2C, McASP, McBSP, SPI, MMC/SD/SDIO, UART, Part Status: Active.
Інші пропозиції AM3871CCYE80
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AM3871CCYE80 AM3871CCYE80 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fam3874 MPU AM387x RISC 32bit 45nm 800MHz 1.5V/1.8V/3.3V 684-Pin FCBGA Tray
товару немає в наявності
AM3871CCYE80 Виробник : Texas Instruments am3874_TI.pdf 32-бітний ARM® Cortex®-A8 мікропроцесор, Uживл, B = 1,8, 3,3, Арх-ра = Multimedia, NEON™ SIMD, Інтерф. = CAN, I?C, McASP, McBSP, SPI, MMC/SD/SDIO, UART, Макс. такт. ч-та = 80 МГц, Тексп, °C = 0...+90, Шв. Ethernet = 10/100/1000 Мбіт/с, RAM = DDR2, DDR3,
кількість в упаковці: 60 шт
AM3871CCYE80 AM3871CCYE80 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fam3874 Description: IC MPU SITARA 80MHZ 684FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 80MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TJ)
Core Processor: ARM® Cortex®-A8
Voltage - I/O: 1.8V, 3.3V
Supplier Device Package: 684-FCBGA (23x23)
Ethernet: 10/100/1000Mbps (1)
USB: USB 2.0 (2)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Multimedia; NEON™ SIMD
RAM Controllers: DDR2, DDR3
Graphics Acceleration: Yes
Display & Interface Controllers: HDMI, HDVPSS
SATA: SATA 3Gbps (1)
Additional Interfaces: CAN, I2C, McASP, McBSP, SPI, MMC/SD/SDIO, UART
Part Status: Active
AM3871CCYE80 AM3871CCYE80 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fam3874 Microprocessors - MPU Sitara ARM Proc