AMDD102G222J1GF002E
AMDD102G222J1GF002E Johanson Dielectrics Inc.
automotive-grade-mid-voltage-high-capacitance
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2.2NF 5% 1000V X7R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 2951 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2NF 5% 1000V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMDD102G222J1GF002E AMDD102G222J1GF002E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_automotive_grade_midvoltage_high_capacitance_am_series_joOjpbt.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 NP0/C0G 1000V 2200pF 5% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
AMDD102G222J1GF002E AMDD102G222J1GF002E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. automotive-grade-mid-voltage-high-capacitance Description: CAP CER 2.2NF 5% 1000V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Capacitance: 2200 pF