AMDF102G223J1GF002E
AMDF102G223J1GF002E Johanson Dielectrics
johanson_automotive_grade_midvoltage_high_capacitance_am_series_joOjpbt.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 NP0/C0G 1000V 0.022uF 5% AEC-Q200
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22NF 5% 1000V NP0/C0G, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMDF102G223J1GF002E AMDF102G223J1GF002E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. automotive-grade-mid-voltage-high-capacitance Description: CAP CER 22NF 5% 1000V NP0/C0G
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Capacitance: 0.022 µF