AMEF101W156K1GF002E
AMEF101W156K1GF002E Johanson Dielectrics Inc.
automotive-grade-mid-voltage-high-capacitance
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 15UF 10% 100V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Capacitance: 15 µF
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15UF 10% 100V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Capacitance: 15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMEF101W156K1GF002E AMEF101W156K1GF002E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_automotive_grade_midvoltage_high_capacitance_am_series_joOjpbt.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 X7R 100V 15uF 10% AEC-Q200
на замовлення 425 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
AMEF101W156K1GF002E AMEF101W156K1GF002E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. automotive-grade-mid-voltage-high-capacitance Description: CAP CER 15UF 10% 100V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 15 µF