AMEF102W104K1GF002E
AMEF102W104K1GF002E Johanson Dielectrics
johanson_automotive_grade_midvoltage_high_capacitance_am_series_joOjpbt.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 X7R 1000V 0.1uF 10% AEC-Q200
на замовлення 1869 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100NF 10% 1000V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMEF102W104K1GF002E AMEF102W104K1GF002E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. automotive-grade-mid-voltage-high-capacitance Description: CAP CER 100NF 10% 1000V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 891 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.1 µF