Продукція > PULSE ELECTRONICS > AMHS001313136R8LA3
AMHS001313136R8LA3
AMHS001313136R8LA3 Pulse Electronics
AMHS_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.543" L x 0.543" W (13.80mm x 13.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13.5mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 30A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 11.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.543" L x 0.543" W (13.80mm x 13.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13.5mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 30A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 11.5 A.