AMI-27-36-6
AMI-27-36-6 Altran Magnetics, LLC
AMI27-XX_AMI_Rev6.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: LINE FILTER 250VAC 36A CHASS MNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 36 A
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 36A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 36 A.