Продукція > ONSEMI > AMIS-49250-XTP
AMIS-49250-XTP
AMIS-49250-XTP onsemi
amis-492x0-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC TRANSCEIVER HALF 1/1 44NQFP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 44-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 6.2V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Data Rate: 32.25Kbps
Protocol: MDS-MAU
Supplier Device Package: 44-NQFP (7x7)
Receiver Hysteresis: 250 mV
Duplex: Half
Part Status: Active
на замовлення 180 шт:
Написати відгук
Description: IC TRANSCEIVER HALF 1/1 44NQFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 44-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 6.2V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 32.25Kbps, Protocol: MDS-MAU, Supplier Device Package: 44-NQFP (7x7), Receiver Hysteresis: 250 mV, Duplex: Half, Part Status: Active.
Інші пропозиції AMIS-49250-XTP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMIS-49250-XTP Виробник : ON Semiconductor amis-492x0-d.pdf
на замовлення 7325 шт:
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Voltage - Supply: 4.75V ~ 6.2V
Data Rate: 32.25Kbps
Protocol: MDS-MAU
Receiver Hysteresis: 250 mV