Продукція > TDK > AML0925-8R0M110-S1
AML0925-8R0M110-S1
AML0925-8R0M110-S1 TDK
power_line_chokes_aml_en.pdf
Виробник: TDK
Common Mode Chokes / Filters 8.0uH 20% 11.0A 13mOhm AEC-Q200
на замовлення 762 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 11A 2LN TH AEC-Q200, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Current Rating (Max): 11A, DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AML0925-8R0M110-S1 AML0925-8R0M110-S1 Виробник : TDK Corporation power_line_chokes_aml_en.pdf Description: CMC 11A 2LN TH AEC-Q200
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Current Rating (Max): 11A
DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm