Продукція > PULSE ELECTRONICS > AMRM00101040220MA1
AMRM00101040220MA1
AMRM00101040220MA1 Pulse Electronics
amrm00101040220ma1
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND 22UH SHLD 20% 4.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.457" L x 0.402" W (11.60mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 22UH SHLD 20% 4.5A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.457" L x 0.402" W (11.60mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMRM00101040220MA1 AMRM00101040220MA1 Виробник : Pulse Electronics DATASHEET_AMRM00101040_SERIES.pdf Power Inductors - SMD 22uH Shld 20% 4.5A AEC-Q200
на замовлення 12364 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
AMRM00101040220MA1 AMRM00101040220MA1 Виробник : Pulse Electronics amrm00101040220ma1 Description: IND 22UH SHLD 20% 4.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A