Продукція > PULSE ELECTRONICS > AMRM00101040330MA1
AMRM00101040330MA1
AMRM00101040330MA1 Pulse Electronics
DATASHEET_AMRM00101040_SERIES.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 33uH Shld 20% 3.5A AEC-Q200
на замовлення 11821 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 33UH SHLD 20% 3.5A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.457" L x 0.402" W (11.60mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMRM00101040330MA1 AMRM00101040330MA1 Виробник : Pulse Electronics amrm00101040330ma1 Description: IND 33UH SHLD 20% 3.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.457" L x 0.402" W (11.60mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 348 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A