Продукція > PULSE ELECTRONICS > AMRM00101040470MA1
AMRM00101040470MA1
AMRM00101040470MA1 Pulse Electronics
amrm00101040470ma1
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND 47UH SHLD 20% 3.0A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.457" L x 0.402" W (11.60mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 165mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 9500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 47UH SHLD 20% 3.0A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.457" L x 0.402" W (11.60mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 165mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMRM00101040470MA1 AMRM00101040470MA1 Виробник : Pulse Electronics DATASHEET_AMRM00101040_SERIES.pdf Power Inductors - SMD 47uH Shld 20% 3.0A AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
AMRM00101040470MA1 AMRM00101040470MA1 Виробник : Pulse Electronics amrm00101040470ma1 Description: IND 47UH SHLD 20% 3.0A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 3 A