Продукція > PULSE ELECTRONICS > AMRU00040412R47MA1
AMRU00040412R47MA1
AMRU00040412R47MA1 Pulse Electronics
AMRx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.47uH AEC-Q200
на замовлення 1686 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 5A 20 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 9A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMRU00040412R47MA1 AMRU00040412R47MA1 Виробник : Pulse Electronics AMRU00040412R47MA1 Description: FIXED IND 470NH 5A 20 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 9A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 5 A