Продукція > PULSE ELECTRONICS > AMRU000404204R7MB1
AMRU000404204R7MB1
AMRU000404204R7MB1 Pulse Electronics
AMRx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 4.7uH AEC-Q200
на замовлення 1037 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2.2A 105 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 105mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMRU000404204R7MB1 AMRU000404204R7MB1 Виробник : Pulse Electronics AMRU000404204R7MB1 Description: FIXED IND 4.7UH 2.2A 105 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 105mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A