Продукція > PULSE ELECTRONICS > AMRU00060630100MA1
AMRU00060630100MA1
AMRU00060630100MA1 Pulse Electronics
AMRU00060630100MA1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 4A 68 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 68mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 4A 68 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 68mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMRU00060630100MA1 AMRU00060630100MA1 Виробник : Pulse Electronics AMRU00060630100MA1 Description: FIXED IND 10UH 4A 68 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
AMRU00060630100MA1 AMRU00060630100MA1 Виробник : Pulse Electronics AMRx_Series.pdf Power Inductors - SMD 10Ohms RDC=68mOhms 5A AEC-Q200