AMT49100KJPTR-A-5
AMT49100KJPTR-A-5 Allegro MicroSystems
an296217-amt49100-1-enable-disable-buck-regulator.ashx
Виробник: Allegro MicroSystems
Gate Drivers 80V BLDC GATE DRIVER W/ASIL FEATURES
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 80V BLDC GATE DRIVER W/ASIL FEAT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-LQFP Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage, Interface: SPI, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TA), Output Configuration: Half Bridge (3), Voltage - Supply: 10V ~ 80V, Technology: Power MOSFET, Voltage - Load: 5V, Supplier Device Package: 48-LQFP-EP (7x7), Motor Type - Stepper: Multiphase, Motor Type - AC, DC: Brushless DC (BLDC), Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
AMT49100KJPTR-A-5 AMT49100KJPTR-A-5 Виробник : Allegro MicroSystems an296217-amt49100-1-enable-disable-buck-regulator.ashx Description: 80V BLDC GATE DRIVER W/ASIL FEAT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 48-LQFP Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Function: Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Interface: SPI
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TA)
Output Configuration: Half Bridge (3)
Voltage - Supply: 10V ~ 80V
Technology: Power MOSFET
Voltage - Load: 5V
Supplier Device Package: 48-LQFP-EP (7x7)
Motor Type - Stepper: Multiphase
Motor Type - AC, DC: Brushless DC (BLDC)
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Interface: SPI
Voltage - Supply: 10V ~ 80V
Technology: Power MOSFET
Voltage - Load: 5V