AN-1302-AB
AN-1302-AB Bud Industries
hban1302a.pdf
Виробник: Bud Industries
Description: BOX ALUM BLACK 4.55"L X 2.58"W
Packaging: Bulk
Features: Card Guides, PCB Supports, Watertight
Color: Black
Size / Dimension: 4.545" L x 2.578" W (115.44mm x 65.48mm)
Material: Metal, Aluminum
Thickness: 0.130" (3.30mm)
Height: 1.185" (30.10mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP68, NEMA 4X,6,6P,12,13
Container Type: Box
Area (L x W): 11.7in² (75cm²)
Part Status: Active
на замовлення 1386 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ALUM BLACK 4.55"L X 2.58"W, Packaging: Bulk, Features: Card Guides, PCB Supports, Watertight, Color: Black, Size / Dimension: 4.545" L x 2.578" W (115.44mm x 65.48mm), Material: Metal, Aluminum, Thickness: 0.130" (3.30mm), Height: 1.185" (30.10mm), Design: Cover Included, Ratings: IP68, NEMA 4X,6,6P,12,13, Container Type: Box, Area (L x W): 11.7in² (75cm²), Part Status: Active.