Продукція > JAE ELECTRONICS > AN010920C00R1700
AN010920C00R1700
AN010920C00R1700 JAE Electronics
JAE_5-4-2022_AN010920C00R1700 datasheetr6.pdf
Виробник: JAE Electronics
Antennas METAL SMD ANT 920MHZ
на замовлення 1464 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METAL SMD ANT 920MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: General Purpose, Number of Bands: 1, VSWR: 2.5, Antenna Type: Stamped Metal, Height (Max): 0.075" (1.90mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AN010920C00R1700 AN010920C00R1700 Виробник : JAE Electronics AN010920C00R_DS.pdf Description: METAL SMD ANT 920MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: General Purpose
Number of Bands: 1
VSWR: 2.5
Antenna Type: Stamped Metal
Height (Max): 0.075" (1.90mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Number of Bands: 1
VSWR: 2.5
Antenna Type: Stamped Metal
Height (Max): 0.075" (1.90mm)