Продукція > LPRS > ANT-433MR
ANT-433MR
ANT-433MR LPRS
2612173.pdf
Виробник: LPRS
Description: LPRS - ANT-433MR - Antenne, flexible Peitschenantenne, abgewinkelt, 433MHz
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Antenne: -
Verstärkung: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 1.5
Frequenz, min.: 430MHz
Antennenmontage: -
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 50W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Ungerichtet
Frequenz, max.: 470MHz
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ANT-433MR LPRS
Description: LPRS - ANT-433MR - Antenne, flexible Peitschenantenne, abgewinkelt, 433MHz, tariffCode: 85291069, rohsCompliant: YES, Antenne: -, Verstärkung: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: 1.5, Frequenz, min.: 430MHz, Antennenmontage: -, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: 50W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Ungerichtet, Frequenz, max.: 470MHz.
Інші пропозиції ANT-433MR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ANT-433MR ANT-433MR Виробник : LPRS ant_433mrms_antenna_datasheet_v1.3.pdf Antennas 433 MHz Flexible Whip Antenna