Продукція > LPRS > ANT-900MS
ANT-900MS
ANT-900MS LPRS
1580322.pdf
Виробник: LPRS
Description: LPRS - ANT-900MS - Antenne, flexible Peitschenantenne, 800 bis 900MHz
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Antenne: -
Verstärkung: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 1.5
Frequenz, min.: 868MHz
Antennenmontage: SMA-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 50W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Ungerichtet
Frequenz, max.: 915MHz
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ANT-900MS LPRS
Description: LPRS - ANT-900MS - Antenne, flexible Peitschenantenne, 800 bis 900MHz, tariffCode: 85291069, rohsCompliant: YES, Antenne: -, Verstärkung: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: 1.5, Frequenz, min.: 868MHz, Antennenmontage: SMA-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: 50W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Ungerichtet, Frequenz, max.: 915MHz.