ANT 916 SP
Код товару: 47595
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ANT-916-SP ANT-916-SP Виробник : TE Connectivity Linx DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-916-SP&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=ANT-916-SP Description: RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 900MHz ~ 930MHz
Applications: ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
Gain: 1.4dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
VSWR: 1.9
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
RF Family/Standard: General ISM
на замовлення 4080 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
ANT-916-SP ANT-916-SP Виробник : TE Connectivity eng_ds_ant-916-sp_a.pdf Antenna PCB 1.4dBi Gain 930MHz 6-Pin
на замовлення 229 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
на замовлення 229 шт:
Мінімальне замовлення: 3
ANT-916-SP ANT-916-SP Виробник : TE Connectivity / Linx Technologies ENG_DS_ANT_916_SP_A-3238000.pdf Antennas SMD Planar Ant. 916MHz
ANT-916-SP ANT-916-SP Виробник : LINX - TE CONNECTIVITY 3964312.pdf Description: LINX - TE CONNECTIVITY - ANT-916-SP - HF-Antenne, 900 bis 930MHz, 1.4dBi LoRaWAN/SigFox/Weightless-P/WiFi 50 Ohm linear Oberflächenmontage
tariffCode: 85291095
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): 1.9
Verstärkung: 1.4dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
Frequenz, min.: 900MHz
Antennenmontage: Oberflachenmontage
euEccn: NLR
Produktpalette: SP Series
Eingangsleistung: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 930MHz
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 100 шт:
ANT-916-SP Виробник : Linx Technologies DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-916-SP&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=ANT-916-SP Antenna PCB 1.4dBi Gain 930MHz 6-Pin