Продукція > LPRS > ANT-SR433
ANT-SR433
ANT-SR433 LPRS
605458.pdf
Виробник: LPRS
Description: LPRS - ANT-SR433 - Antenne, kurz, abgewinkelt, 434MHz
tariffCode: 85177900
Frequenz, min.: 420MHz
productTraceability: No
VSWR: 1.5
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Frequenz, max.: 470MHz
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsleistung: 50W
usEccn: 5A991.g
SVHC: To Be Advised
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ANT-SR433 LPRS
Description: LPRS - ANT-SR433 - Antenne, kurz, abgewinkelt, 434MHz, tariffCode: 85177900, Frequenz, min.: 420MHz, productTraceability: No, VSWR: 1.5, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Frequenz, max.: 470MHz, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsleistung: 50W, usEccn: 5A991.g, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції ANT-SR433
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ANT-SR433 ANT-SR433 Виробник : LPRS Antennas 433MHz, 50W Omni 1/4 wave 50mm x 17mm