Антена FXP14.07.0100A
Код товару: 214669
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Корпусні та встановлювальні вироби > Антени
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FXP14.07.0100A FXP14.07.0100A Виробник : Taoglas Ltd fxp14.07.0100a.pdf Antenna Flexible PCB -5.3dB Gain 698MHz/806MHz/960MHz/1518MHz/2200MHz/2690MHz/5000MHz/5925MHz
на замовлення 2932 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 49
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
FXP14.07.0100A FXP14.07.0100A Виробник : Taoglas Limited FXP14.07.0100A.pdf Description: RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Packaging: Bag
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Applications: 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS, WCDMA
Gain: 2dBi, 1.5dBi, 3dBi, 2.5dBi, 2dBi, 2.5dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 6
VSWR: 2.5
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.004" (0.10mm)
Return Loss: -7dB, -12dB, -8dB, -9dB, -9dB, -8dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 5 W
на замовлення 172 шт:
Мінімальне замовлення: 36
FXP14.07.0100A FXP14.07.0100A Виробник : TAOGLAS 2646991.pdf Description: TAOGLAS - FXP14.07.0100A - PCB-Antenne, 2.1GHz, 2.5 VSWR, 2.5dBi Verstärkung, 50 Ohm, lineare Polarisation, Klebemontage
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 2.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
VSWR: 2.5
Frequenz, min.: -
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 5W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 2.1GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 69 шт:
на замовлення 130 шт:
Мінімальне замовлення: 14
на замовлення 17 шт:
FXP14.07.0100A FXP14.07.0100A Виробник : Taoglas FXP14.07.0100A.pdf Antennas FXP14 3G/2G Cellular Flexible PCB, I-PEX MHF I, 100mm oe0.81
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Антена 900-1800MHz з перехідником IPX/U.FL/ SMA
Стандарт: GSM
Виконання: зовнішня
Опис: Антена кутова 900-1800MHz з перехідником IPX/U.FL/ SMA. Опір: 50Ω. Довжина антени: 50мм. Довжина перехідника: 150мм.