AOJS25-15
AOJS25-15 ETA-USA
AOJS25.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 15V 26W
Power (Watts): 26W
Features: Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.11" L x 2.01" W x 1.12" H (79.0mm x 51.0mm x 28.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 82%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 1.7 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 26W, Power (Watts): 26W, Features: Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.11" L x 2.01" W x 1.12" H (79.0mm x 51.0mm x 28.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 82%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 1.7 A.
Інші пропозиції AOJS25-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOJS25-15 AOJS25-15 Виробник : ETA-USA AOJS25-2949569.pdf Switching Power Supplies 25W 15V 1.65A