AOJS25-48
AOJS25-48 ETA-USA
AOJS25.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 48V 27W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Power Supplies 25W 48V 0.57A.
Інші пропозиції AOJS25-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOJS25-48 AOJS25-48 Виробник : ETA-USA AOJS25-1710308.pdf Switching Power Supplies 25W 48V 0.57A