AOJS50-48
AOJS50-48 ETA-USA
aojs50.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 48V 53W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Power Supplies 50W 48V 1.1A.
Інші пропозиції AOJS50-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOJS50-48 AOJS50-48 Виробник : ETA-USA AOJS50_-1710313.pdf Switching Power Supplies 50W 48V 1.1A