AOK30B135W1
AOK30B135W1 Alpha & Omega Semiconductor Inc.
AOK30B135W1.pdf
Виробник: Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Description: IGBT 1350V 60A TO-247
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Input Type: Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.2V @ 15V, 30A
Supplier Device Package: TO-247
Td (on/off) @ 25°C: -/129ns
Switching Energy: 1.47mJ (off)
Test Condition: 600V, 30A, 10Ohm, 15V
Gate Charge: 62 nC
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 60 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1350 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 200 A
Power - Max: 340 W
на замовлення 204 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT 1350V 60A TO-247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Input Type: Standard, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.2V @ 15V, 30A, Supplier Device Package: TO-247, Td (on/off) @ 25°C: -/129ns, Switching Energy: 1.47mJ (off), Test Condition: 600V, 30A, 10Ohm, 15V, Gate Charge: 62 nC, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 60 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1350 V, Current - Collector Pulsed (Icm): 200 A, Power - Max: 340 W.
Інші пропозиції AOK30B135W1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOK30B135W1 AOK30B135W1 Виробник : Alpha & Omega Semiconductor aok30b135w1.pdf Trans IGBT Chip N-CH 1350V 60A 340W 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
на замовлення 20 шт: