Продукція > ETA-USA > AOPS150-3.3
AOPS150-3.3
AOPS150-3.3 ETA-USA
AOPS150%20%20150%20Watt%20Datasheet.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 99W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 99W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 6.89" L x 3.20" W x 1.77" H (175.0mm x 81.2mm x 45.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 125 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 30 A
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 99W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 99W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 6.89" L x 3.20" W x 1.77" H (175.0mm x 81.2mm x 45.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 125 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 30 A.
Інші пропозиції AOPS150-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOPS150-3.3 AOPS150-3.3 Виробник : ETA-USA AOPS150-1665987.pdf Switching Power Supplies 150W 3.3V 30A