AOPS150-48
AOPS150-48 ETA-USA
AOPS150%20%20150%20Watt%20Datasheet.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 48V 154W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Power Supplies 150W 48V 3.2A.
Інші пропозиції AOPS150-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOPS150-48 AOPS150-48 Виробник : ETA-USA AOPS150%20%20150%20Watt%20Datasheet.pdf Switching Power Supplies 150W 48V 3.2A