Продукція > ETA-USA > AOPS1500-12
AOPS1500-12
AOPS1500-12 ETA-USA
AOPS1500.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Power (Watts): 1500W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 11.02" L x 4.96" W x 3.23" H (280.0mm x 126.0mm x 82.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 125 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 1500W, Power (Watts): 1500W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 11.02" L x 4.96" W x 3.23" H (280.0mm x 126.0mm x 82.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 125 A.
Інші пропозиції AOPS1500-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOPS1500-12 AOPS1500-12 Виробник : ETA-USA AOPS1500-1075255.pdf AC/DC Power Modules 1500W 90-264Vin 12Vout 125A CHASSIS