Продукція > ETA-USA > AOPS1500-24
AOPS1500-24
AOPS1500-24 ETA-USA
AOPS1500.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1512W
Power (Watts): 1512W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 11.02" L x 4.96" W x 3.23" H (280.0mm x 126.0mm x 82.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 63 A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1512W, Power (Watts): 1512W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 11.02" L x 4.96" W x 3.23" H (280.0mm x 126.0mm x 82.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 63 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOPS1500-24 AOPS1500-24 Виробник : ETA-USA AOPS1500.pdf Power Supplies - Chassis Mount 1500W 90-264Vin 24Vout 63A CHASSIS