Продукція > ETA-USA > AOPS300-3.3
AOPS300-3.3
AOPS300-3.3 ETA-USA
AOPS300.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 182W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AOPS300-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOPS300-3.3 AOPS300-3.3 Виробник : ETA-USA AOPS300-2949575.pdf Switching Power Supplies 300W 3.3V 55A