AOPS300-48
AOPS300-48 ETA-USA
AOPS300-2949575.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 300W 48V 6.7A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AOPS300-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOPS300-48 AOPS300-48 Виробник : ETA-USA AOPS300.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 322W