AOPS600-15
AOPS600-15 ETA-USA
AOPS600.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.48" L x 4.72" W x 3.62" H (190.0mm x 120.0mm x 92.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cUL, FCC, UL
Efficiency: 83%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.48" L x 4.72" W x 3.62" H (190.0mm x 120.0mm x 92.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cUL, FCC, UL, Efficiency: 83%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 40 A.
Інші пропозиції AOPS600-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOPS600-15 Виробник : ETA-USA AOPS600-1847834.pdf Switching Power Supplies 600W 15V 40A