AOPS600-48
AOPS600-48 ETA-USA
AOPS600.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC CONVERTER 48V 600W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Supplies - Chassis Mount 600W 48V 12.5A.
Інші пропозиції AOPS600-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOPS600-48 Виробник : ETA-USA AOPS600.pdf Power Supplies - Chassis Mount 600W 48V 12.5A