Продукція > AOS > AOTF15B65M1
AOTF15B65M1 AOS
AOTF15B65M1.pdf
Виробник: AOS
Trans IGBT Chip N-CH 650V 30A 36000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220F Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис AOTF15B65M1 AOS
Description: IGBT 650V 15A TO220, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Input Type: Standard, Reverse Recovery Time (trr): 317 ns, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.15V @ 15V, 15A, Supplier Device Package: TO-220, Td (on/off) @ 25°C: 15ns/94ns, Switching Energy: 290µJ (on), 200µJ (off), Test Condition: 400V, 15A, 20Ohm, 15V, Gate Charge: 32 nC, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 30 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V, Current - Collector Pulsed (Icm): 45 A, Power - Max: 36 W.
Інші пропозиції AOTF15B65M1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOTF15B65M1 AOTF15B65M1 Виробник : Alpha & Omega Semiconductor Inc. AOTF15B65M1.pdf Description: IGBT 650V 15A TO220
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Input Type: Standard
Reverse Recovery Time (trr): 317 ns
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.15V @ 15V, 15A
Supplier Device Package: TO-220
Td (on/off) @ 25°C: 15ns/94ns
Switching Energy: 290µJ (on), 200µJ (off)
Test Condition: 400V, 15A, 20Ohm, 15V
Gate Charge: 32 nC
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 30 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 45 A
Power - Max: 36 W