Продукція > AOS > AOTF15B65M3
AOTF15B65M3 AOS
AOTF15B65M3.pdf
Виробник: AOS
IGBT 650 V 30 A 30 W Through Hole TO-220F Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис AOTF15B65M3 AOS
Description: IGBT 650V 15A TO-220F, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Input Type: Standard, Reverse Recovery Time (trr): 263 ns, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.5V @ 15V, 15A, Supplier Device Package: TO-220F, Td (on/off) @ 25°C: 10ns/68ns, Switching Energy: 280µJ (on), 190µJ (off), Test Condition: 400V, 15A, 20Ohm, 15V, Gate Charge: 25.4 nC, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 30 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V, Current - Collector Pulsed (Icm): 45 A, Power - Max: 30 W.
Інші пропозиції AOTF15B65M3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOTF15B65M3 AOTF15B65M3 Виробник : Alpha & Omega Semiconductor Inc. AOTF15B65M3.pdf Description: IGBT 650V 15A TO-220F
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Input Type: Standard
Reverse Recovery Time (trr): 263 ns
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.5V @ 15V, 15A
Supplier Device Package: TO-220F
Td (on/off) @ 25°C: 10ns/68ns
Switching Energy: 280µJ (on), 190µJ (off)
Test Condition: 400V, 15A, 20Ohm, 15V
Gate Charge: 25.4 nC
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 30 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 45 A
Power - Max: 30 W