Продукція > AOS > AOTF20C60
AOTF20C60 AOS
AOTF20C60.pdf
Виробник: AOS
N-Channel 600 V 20A (Tc) 37.8W (Tc) Through Hole TO-220F Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис AOTF20C60 AOS
Інші пропозиції AOTF20C60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOTF20C60 AOTF20C60 Виробник : Alpha & Omega Semiconductor Inc. AOTF20C60.pdf Description: MOSFET N-CH 600V 20A TO220F