Продукція > TAOGLAS > AP.10E.07.0039B
AP.10E.07.0039B
AP.10E.07.0039B Taoglas
AP.10E.07.0039B.pdf
Виробник: Taoglas
Antennas AP.10E GPS/GALILEO 1 Stage Active Patch 10*10*6mm, 39mm oe0.81, I-PEX MHFIU.FL
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Antenne: Patchantenne
Verstärkung: -10dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: -
usEccn: 7A994
VSWR: -
Frequenz, min.: -
Antennenmontage: UFL-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: Produktreihe AP.10E
Eingangsleistung: -
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Rechtsdrehend
Frequenz, max.: 1.57542GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
AP.10E.07.0039B AP.10E.07.0039B Виробник : Taoglas Limited AP.10E.07.0039B.pdf Description: RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Packaging: Tray
Features: Cable - 39mm, LNA, Filter
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.574GHz ~ 1.576GHz
Applications: GPS
Gain: -10dBic
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.244" (6.20mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.575GHz