Продукція > KYOCERA AVX > AP031C103KQT2A
AP031C103KQT2A
AP031C103KQT2A KYOCERA AVX
APS-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability, Automotive
Ratings: COTS
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Automotive, Ratings: COTS, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції AP031C103KQT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP031C103KQT2A AP031C103KQT2A Виробник : AVX APS-Series-1273684.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .01uF X7R 0603 10% Tol