Продукція > KYOCERA AVX > AP061A221JQT2A
AP061A221JQT2A
AP061A221JQT2A KYOCERA AVX
APS-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 220PF 100V NP0 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability, Automotive
Ratings: COTS
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 100V NP0 1206, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Automotive, Ratings: COTS, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Інші пропозиції AP061A221JQT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP061A221JQT2A AP061A221JQT2A Виробник : AVX APS-Series-1273684.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 220pF C0G 1206 5% Tol