AP2121AK-2.5TRE1
AP2121AK-2.5TRE1 Diodes Incorporated
AP2121.pdf
Виробник: Diodes Incorporated
Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 50 µA
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 70dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.5V @ 200mA
Protection Features: Over Current
на замовлення 2430 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 50 µA, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 70dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.5V @ 200mA, Protection Features: Over Current.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AP2121AK-2.5TRE1 Виробник : N/A AP2121.pdf 09+
AP2121AK-2.5TRE1 AP2121AK-2.5TRE1 Виробник : Diodes Zetex ap2121.pdf LDO Regulator Pos 2.5V 0.2A 5-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
AP2121AK-2.5TRE1 AP2121AK-2.5TRE1 Виробник : Diodes Incorporated AP2121.pdf Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 70dB (1kHz)
товару немає в наявності
AP2121AK-2.5TRE1 Виробник : Diodes Incorporated AP2121.pdf LDO Voltage Regulators 200mA CMOS LDO 2.5V 150mV